Vitajte

Vitajte na stránke Tirolsko.info! Hľadáte tú pravú destináciu na zimnú či letnú dovolenku? Malo by to byť niekde na horách? V tom prípade ste tu správne. Pripravili sme pre Vás výber toho najlepšieho, čo rakúske Alpy v Tirolsku ponúkajú, všetko sme to prehľadne usporiadali do niekoľkých základných kategórií. Našou snahou je, sprostredkovať Vám všetky potrebné informácie, uľahčiť hľadanie toho pravého pre Vás v spleti najrozličnejších stránok a ponúk na internete. Samozrejme, s možnosťou okamžitej rezervácie ubytovacích zariadení vo vybranej lokalite, ktorá sa uskutoční cez portál Booking.com. Veríme, že práve tu nájdete svoju dovolenku snov! V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok Vám radi odpovieme na uvedenej kontaktnej emailovej adrese ahoj@tirolsko.info

Tirolsko

Tirolsko je alpský región, ktorý sa rozprestiera od východu Rakúska až po sever Talianska. Po prvej svetovej vojne bolo rozdelené na dve časti. Južné Tirolsko, ktoré dnes patrí k Taliansku a severné a východné Tirolsko, dnešná spolková republika patriaca k Rakúsku. Naša stránka je zameraná na rakúske Tirolsko, nádherný kút sveta, ktorý určite stojí za to navštíviť, či už v lete, alebo v zime.

Dovolenka v rakúskom Tirolsku

Tirolsko, srdce Álp, ponúka návštevníkom široké spektrum možností v prekrásnej prírode, na zdravom horskom vzduchu. Pre každého sa tu nájde to pravé, stačí si len vybrať z bohatej ponuky stredísk a aktivít, či už v letnom alebo zimnom období. Na lyžiarov tu čaká viac ako 3000 km upravených zjazdoviek v cca. 80 lyžiarskych strediskách, tiež na piatich tirolských ľadovcoch. Okrem toho 4000 km lyžiarskych bežeckých tratí a cca. 3900 km upravených zimných turistických chodníkov. V letnom období je Tirolsko rajom horskej turistiky ako aj optimálnym miestom na strávenie rodinnej dovolenky. Okrem toho ponúka aj množstvo športových a adrenalínových aktivít, stačí si len vybrať tú svoju: rafting na divokej vode, canoeing, paragliding, lezenie a horolezectvo pre začiatočníkov aj profesionálov, cykloturistika a mnoho ďalších. Za návštevu určite stojí aj hlavné krajské mesto Innsbruck, ktoré je športovým a zároveň aj kultúrnym centrom Tirolska s množstvom kultúrno-historických pamiatok.

Booking.com