Mayrhofen

Lyžiarske stredisko Mayrhofner Bergbahnen ponúka nespočetné množstvo zjazdoviek vhodných pre celú rodinu a tvorí so svojimi 55 vlekmi a lanovými dráhami skutočne rozsiahly areál v doline Zillertal. Lanovky a vleky sú moderné, preto poskytujú lyžiarom ten najvyšší komfort. Každý si tu nájde to svoje, či už je to snowboardový alebo freestyleový park, lyžiarsky pôžitok na Ahorne, alebo carving na tzv. „Harakiri- zjazde“,no a najneskôr na vynikajúcom Aprés-Ski sa zase všetci stretnú!

Vrch Ahorn je to pravé pre skutočných pôžitkárov, ktorí majú radi pohodu počas zimnej lyžovačky, ponúka návštevníkom Centrum podujatí, Café Bistro,slnečné, široké a nie príliš strmé zjazdovky, zimnú turistiku a špecialitkou je Igluhotel „White Lounge“ /nocľah vo výške 2000 m v snehovom iglu/

Od decembra do apríla má svoje brány otvorené Vans Penken Park, ktorý je Mekkou freestyleistov. Nechýba tu ani vlastný detský, či začiatočnícky park, preto si tu každý príde na svoje. Konajú sa tu aj najrôznejšie podujatia a párty.

Lyžiarske stredisko Mayrhofen bolo v roku 2013 vyhlásené za jedno z najlepších stredísk v 5-hviezdičkovej kategórii. Aprés-Ski v Mayrhofene je presne takou istou dobrou vizitkou pre Zillertal, ako aj neskutočne krásne zjazdovky v srdci Tirolska a Rakúska. So svojou špičkovou ponukou sa nespočetné lyžiarske chaty a bary starajú o Vaše blaho aj po zatvorení vlekov.

<b>V skratke</b>  
Km zjazdoviek 135 km
Najvyšší bod 2500 m
Začiatok sezóny december
Koniec sezóny apríl
www <a target="_blank" href="http://www.mayrhofen.at">www.mayrhofen.at</a>