Kühtai
Seefeld

Mayrhofen

Lyžiarske stredisko Mayrhofner Bergbahnen ponúka nespočetné množstvo zjazdoviek vhodných pre celú rodinu a tvorí so svojimi 55 vlekmi a lanovými dráhami skutočne rozsiahly areál v doline Zillertal. Lanovky a vleky sú moderné, preto poskytujú lyžiarom ten najvyšší komfort. Každý si tu nájde to svoje, či už je to snowboardový alebo freestyleový park, lyžiarsky pôžitok na Ahorne, alebo carving na tzv. „Harakiri- zjazde“,no a najneskôr na vynikajúcom Aprés-Ski sa zase všetci stretnú!

© TVB Mayrhofen/Stefanie Eder
© TVB Mayrhofen/Stefanie Eder

Vrch Ahorn je to pravé pre skutočných pôžitkárov, ktorí majú radi pohodu počas zimnej lyžovačky, ponúka návštevníkom Centrum podujatí, Café Bistro,slnečné, široké a nie príliš strmé zjazdovky, zimnú turistiku a špecialitkou je Igluhotel „White Lounge“ /nocľah vo výške 2000 m v snehovom iglu/

Od decembra do apríla má svoje brány otvorené Vans Penken Park, ktorý je Mekkou freestyleistov. Nechýba tu ani vlastný detský, či začiatočnícky park, preto si tu každý príde na svoje. Konajú sa tu aj najrôznejšie podujatia a párty.

© TVB Mayrhofen/Laurin Moser
© TVB Mayrhofen/Frank Bauer
© TVB Mayrhofen/Frank Bauer

Lyžiarske stredisko Mayrhofen bolo v roku 2013 vyhlásené za jedno z najlepších stredísk v 5-hviezdičkovej kategórii. Aprés-Ski v Mayrhofene je presne takou istou dobrou vizitkou pre Zillertal, ako aj neskutočne krásne zjazdovky v srdci Tirolska a Rakúska. So svojou špičkovou ponukou sa nespočetné lyžiarske chaty a bary starajú o Vaše blaho aj po zatvorení vlekov.

<b>V skratke</b>
Km zjazdoviek135 km
Najvyšší bod2500 m
Začiatok sezónydecember
Koniec sezónyapríl
www<a target="_blank" href="http://www.mayrhofen.at">www.mayrhofen.at</a>
© TVB Mayrhofen/Danny North
© TVB Mayrhofen/Frank Bauer
Booking.com